CoCO?
Noc Informatyka - nieformalne spotkanie naukowe pasjonatów informatyki.
GdzieGDZIE I KIEDY?
Data: 3 czerwca 2016 18:00
Klub Studio
ul. Budryka 4

Za ileZA ILE?
Noc Informatyka jest imprezą płatną. Cena wzrasta wraz z upływem czasu.
Obecnie wejściówkę można nabyć za 0 zł (szczegóły w rejestracji).
Po CoPO CO?
Spotykamy się, aby poszerzyć wiedzę i umiejętności, wymieniać sie poglądami oraz poznać ciekawe osoby z branży IT.

News6 maja 2016 Darmowe wejściówki na CONFidence i Atmosphere
Mamy nie lada gratkę dla studentów biorących udział w Nocy Informatyka. Aby otrzymać wejściówki, należy spełnić kilka warunków.

Dzięki uprzejmości fundacji PROIDEA - organizatora konferencji CONFidence oraz Atmosphere mamy do rozdania dla studentów łącznie 30 darmowych wejściówek na wspomniane wydarzenia. Aby je otrzymać, należy spełnić poniższe warunki:

1. Posiadać status studenta.

2. Być zarejestrowanym uczestnikiem Nocy Informatyka oraz posiadać opłaconą wejściówkę (opłata nie dotyczy studentów Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, którzy są z niej zwolnieni).

3. Dołączyć do naszego wydarzenia na portalu Facebook (jako "Wezmę udział") oraz "lubić" nasz fanpage.

4. Na jednym z portali społecznościowych (Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn) zamieścić dla publicznego grona odbiorców post zawierający:
- odnośnik do niniejszego newsa,
- odnośnik do naszego eventu na portalu Facebook,
- odnośnik do naszego profilu na danym portalu (może byc zrealizowany w formie @: "oznaczenia", "tweetnij do", a w przypadku portalu LinkedIn odnośnik do grupy),
- odnośnik do strony www wybranego wydarzenia, na które chcecie otrzymać wejściówkę,
- pozytywny opis, wg. uznania.
Jeden student może otrzymać maksymalnie po jednej wejściówce na każde z wydarzeń. W tym przypadku należy dokonać publikacji na dwóch portalach.

5. Polecić osobę (dwie osoby w przypadku starania się o wejściówki na oba wydarzenia) do wzięcia udziału w Nocy Informatyka. Poprzez polecenie rozumiemy zarejestrowanie się osoby poleconej jako uczestnika, wpisjąc w formularzu w polu "Imię i nazwisko": Imię i nazwisko ref imię i nazwisko osoby polecającej np. Jan Kowalski ref Jan Nowak. Osobą poleconą nie może być student Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie. Osoba polecona zobowiązana jest do opłacenia wejściówki za udział w Nocy Informatyka przed wykonaniem kolejnego - ostatniego punktu procedury. Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem, uczestnikom nie przysługuje zwrot opłaty uczestnika z powodu rezygnacji z uczestnictwa. Warunki te mają na celu zmniejszenie prawdopodobienstwa fikcyjnych zgłoszeń, ponieważ zarówno nam jak i Fundacji zależy na realnych uczestnikach organizowanych przez nas konferencji.

6. Po spełnieniu powyższych kroków należy wysłać zgłoszenie na adres e-mail kontakt@nocinformatyka.pl. W tytule wiadomości należy wpisać "Wejściówki PROIDEA", w treści zawrzeć: odnośnik(i) do publikacji na portalach społecznościowych oraz wybór wejściówki (wejściówek) które chcecie otrzymać, a w załącznikach:
- zdjęcia lub obustronny skan ważnej legitymacji studenckiej,
- potwierdzenie wniesienia opłaty za uczestnictwo w Nocy Informatyka (przelewu) osoby (osób) poleconej (poleconych),
- potwierdzenie wniesienia opłaty za uczestnictwo w Nocy Informatyka (przelewu) osoby polecającej (nie dotyczy studentów Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie).

Do rozdania mamy 20 wejściówek na konferencję CONFidence oraz 10 na Atmosphere. Wejsciówki będą przyznawane w kolejności przesłanych na nasz adres e-mail poprawnych zgłoszeń osób spełniających wszystkie wymienione warunki, do wyczerpania. W przypadku dużego zanteresowania, pula wejściówek być może zostanie zwiększona.

Warunków jest dużo, a czasu mało - tak wiec do dzieła! Kto pierwszy, ten lepszy. ;)

Dziękujemy również partnerom z KrakWhiteHat za pomoc. :)

Podaj dalejPodaj dalej