O NOCY

Noc Informatyka nie jest typową konferencją, jakich wiele – tu nie ma garniturów i formalizmów, poza prelekcjami na uczestników czekają inne atrakcje, a wszystkie prelekcje odbywają się w nocy.

To niekonwencjonalne wydarzenie rozrywkowo-naukowe łączy w sobie elementy konferencji otwartej, imprezy integracyjnej oraz sportów ekstremalnych. Ma być ciekawie, zabawnie, ale i mądrze.

To świetna okazja do wymiany poglądów, dyskusji, konkursów oraz spotkań z ciekawymi ludźmi. Udział może wziąć każdy, nawet jeśli informatyka nie jest jego najmocniejszą stroną – może dowie się czegoś ciekawego, odkryje nowe zainteresowania albo pozna prawdziwych pasjonatów, którzy zachęcą go do dalszego pogłębiania wiedzy.

Pierwszy raz Noc Informatyka odbyła się w 2007 roku – studenci należący do nowo powstałego koła naukowego postanowili zorganizować spotkanie naukowo-rozrywkowe dla informatyków. Przede wszystkim miało być ciekawie i zupełnie inaczej niż podczas tradycyjnych konferencji. Spotkanie odbyło się w salce imprezowej krakowskiego akademika Akropol. Zakończyło się sukcesem, uśmiechem na twarzach uczestników i sobotnim odsypianiem. Po bardzo pozytywnych komentarzach i prośbach o powtórzenie inicjatywy było już jasne – będzie to impreza cykliczna.

Inicjatywa staje się z roku na rok coraz bardziej popularna i odbierana jest bardzo pozytywnie. To powoduje, że Noc Informatyka odbędzie się już po raz dwunasty.

Jeśli zdobywanie wiedzy w „tradycyjny sposób” cię usypia, przyjdź – gwarantujemy dobrą zabawę, inspirujące wykłady i możliwość poznania ciekawych ludzi. Zapraszamy!

noc-informatyka-2020-po-wakacjach

W tym roku zobaczymy się po wakacjach. Jeszcze nie mamy konkretnej daty. Śledzcie nas w mediach społecznościowych i tutaj.

spotkajmy-sie-na-discordzie

W tym roku przesiedliśmy się na Discorda w celu poprawienia naszej wewnętrznej komunikacji. Jeśli chcesz o coś zapytać, być na bieżąco - zapraszamy. Wystarczy kliknąć. Co to takiego Discord.
Czytaj więcej..

przenosimy-strone-na-wp

W tym roku, aby umożliwić o wiele łatwiejsze i sprawniejsze zarządzanie newsami, zdjęciami i publikacjami przenosimy się z wysłużonego silnika napisanego w PHP na bardziej standardową platformę. Czy są inne rozwiązania i czy to wybrane przez Nas jest najlepsze? Są inne, mniejsze, mniej lub bardziej skomplikowane, ale nie tak popularne. WordPress jest znany prawie każdemu w mniejszym lub większym stopniu. Cieszy się wsparciem wielu hostingów i firm. Poużywamy - zobaczymy jak będzie.

Ta strona wykorzystuje ciasteczka z Google Analytics, które pozwalają nam na analizę zachowania użytkownika podczas przeglądania tej witryny. Jeśli nie chcesz, aby twoja działalność na tej stronie była rejestrowana kliknij przycisk "Rezygnuję". Rezygnuję