04 06 2022

O NOCY

Noc Informatyka nie jest typową konferencją, jakich wiele – tu nie ma garniturów i formalizmów, poza prelekcjami na uczestników czekają inne atrakcje, a wszystkie prelekcje odbywają się w nocy.

To niekonwencjonalne wydarzenie rozrywkowo-naukowe łączy w sobie elementy konferencji otwartej, imprezy integracyjnej oraz sportów ekstremalnych. Ma być ciekawie, zabawnie, ale i mądrze.

To świetna okazja do wymiany poglądów, dyskusji, konkursów oraz spotkań z ciekawymi ludźmi. Udział może wziąć każdy, nawet jeśli informatyka nie jest jego najmocniejszą stroną – może dowie się czegoś ciekawego, odkryje nowe zainteresowania albo pozna prawdziwych pasjonatów, którzy zachęcą go do dalszego pogłębiania wiedzy.

Pierwszy raz Noc Informatyka odbyła się w 2007 roku – studenci należący do nowo powstałego koła naukowego postanowili zorganizować spotkanie naukowo-rozrywkowe dla informatyków. Przede wszystkim miało być ciekawie i zupełnie inaczej niż podczas tradycyjnych konferencji. Spotkanie odbyło się w salce imprezowej krakowskiego akademika Akropol. Zakończyło się sukcesem, uśmiechem na twarzach uczestników i sobotnim odsypianiem. Po bardzo pozytywnych komentarzach i prośbach o powtórzenie inicjatywy było już jasne – będzie to impreza cykliczna.

Inicjatywa staje się z roku na rok coraz bardziej popularna i odbierana jest bardzo pozytywnie. To powoduje, że Noc Informatyka odbędzie się już po raz dwunasty.

Jeśli zdobywanie wiedzy w „tradycyjny sposób” cię usypia, przyjdź – gwarantujemy dobrą zabawę, inspirujące wykłady i możliwość poznania ciekawych ludzi. Zapraszamy!

agenda-juz-jest

Jeszcze nie zdecydowałeś czy do nas dołączyć? Zerknij na agendę i zobacz czy coś Cie zainteresuje. Daj nam znać na meetupie czy będziecie, albo po prostu już teraz zarezerwujcie sobie wejściówkę tutaj.

a-jak-to-bylo-ostatnio

noc-informatyka-2022

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w tym roku czyli w 2022 będzie nam dane się zobaczyć. Data została wybrana, prace się rozpoczęły. Jeśli chcesz znać szczegóły odwiedzaj nas regularnie aby nie omineła Cię rejestracja. Wszystkie szczegóły będziemy umieszczać we wszystkich kanałach komunikacyjnych

Ta strona wykorzystuje ciasteczka z Google Analytics, które pozwalają nam na analizę zachowania użytkownika podczas przeglądania tej witryny. Jeśli nie chcesz, aby twoja działalność na tej stronie była rejestrowana kliknij przycisk "Rezygnuję". Rezygnuję